Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polityk z PSL groził byłej żonie śmiercią

Utworzony przez olo, 13 maja 2013 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Paweł napisał:
Niech żyje Obrona Pana Przewodniczącego - jak napiszcie 100 x że to żona zła, to w końcu może ludzie zaczną wierzyć ... ha, ha, ha Piszecie jak durnie - jeżeli ktoś w nocy wykrzykuje, że kogoś zabije i goni kobietę, to przecież dziwne byłoby gdyby nikt się tym nie zainteresował, a tym bardziej jeżeli dotyczy to PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU A kobiecie dajcie spokój, bo się ocierpiała z pijakiem i domowym awanturnikiem, któremu niewiele mogła podskoczyć, bo zewsząd miał poparcie, a i teraz z pewnością już ruszyła machina odkręcania sprawy, co widać nawet na FORUM
Ignorant i głupiec nie zrozumie słowa pisanego. Tak, tak, mam na myśli ciebie, przyjacielu. Kto tu jest durniem, powiedz sam (-a). Cytując moją wypowiedź manipulujesz słowem. Nie wyrokuję, że (jak wynikałoby ze zmanipulowanego cytatu) pan Z. jest niewinny. Używam trybu warunkowego, o którym widac nie masz zielonego pojęcia, powołując się na obiektywne i apolityczne zapisy prawa a nie na własne zdanie. Poza tym sprytnie "wyjmujesz" z mojej wypowiedzi niektóre fragmenty, co zmienia zupełnie sens całego tekstu. "Zapominasz", bo tak ci wygodnie, przytoczyc odwołanie się do Biblii. W ogóle nie rozumiesz, w jakim kontekście użyłem słowa "wróg". Bynajmniej nie miałem na myśli przeciwników PSL-u lub pana Z. Mówiłem o takich mędrkach (słowo "mędrzec" jakoś mi przez gardło nie chce przejśc) jak ty, którzy swym zachowaniem (czytaj: pieniactwem, głupim zacietrzewieniem, zaślepieniem i pychą) przynoszą wstyd swej wierze, swym współwyznawcom, swej partii, dając do ręki argument lewactwu takiemu jak chocby Janusz P. i jego towarzystwo. Dzięki takim jak ty i, niestety, wielu, prawica postrzegana jest tak a nie inaczej, budzi niechęc, rozdrażnienie, czasem politowanie. I trudno, dzięki takim "działaczom" znaleźc dowody niewinności i wspomóc, chocby się chciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to nie przypadkiem to ten przewodniczący Z. nie chciał zamknąć tamtej szkoły w Bełżycach, w której ona pracuje - a to cham, rozumiem, że chciał się na niej zemścić, ale żeby kosztem dobra wspólnego, jakim jest szkoła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hahahahahah, jestem mieszkańcem Niedrzwicy i mieszkam dosyć niedaleko pana Zygi więc mam trochę wiedzy na temat co sie tam dzieje. Drodzy forumowicze uwierzcie mi, pan Zygo poprostu źle dobrał żone. Ona wszczyna wszelkie awantury, nie raz widziałem gdy on sobie spokojnie szedł a ona jeździła za nim samochodem i wykrzykiwała różne nie przystające kobiecie rzeczy, nie raz widziałem jak dziecko przed nią uciekało. I co najdobitniej świadczącym faktem o tym, że Pan Sławek to porządny obywatel jest to, że jego dorosła już córka woli mieszkać z nim niż z matką.
ale jak młoda nie zdała matury, to ją z domu wyj.... dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od razu się domyśliłam, że to o to może chodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koll napisał:
A czy to nie przypadkiem to ten przewodniczący Z. nie chciał zamknąć tamtej szkoły w Bełżycach, w której ona pracuje - a to cham, rozumiem, że chciał się na niej zemścić, ale żeby kosztem dobra wspólnego, jakim jest szkoła?
Idioci są na tym forum. Ty jesteś tego przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pana o nicku: xyz Nie wywlekaj i nie mieszaj tu Boga, bo nie chodzi o wiarę, do której zresztą Pan Z. się chyba zbytnio nie stosował, ale o jego pijackie wybryki rodzinne i publiczną awanturę. Jak myślisz, jeśli w ogóle myślisz racjonalnie - dlaczego Pan Z. nie chciał się poddać badaniu alkomatem ? A sąsiadka to dlaczego wzywała Policję ? A Policja dlaczego założyła mu kartotekę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do pana xyz napisał:
Do Pana o nicku: xyz Nie wywlekaj i nie mieszaj tu Boga, bo nie chodzi o wiarę, do której zresztą Pan Z. się chyba zbytnio nie stosował, ale o jego pijackie wybryki rodzinne i publiczną awanturę. Jak myślisz, jeśli w ogóle myślisz racjonalnie - dlaczego Pan Z. nie chciał się poddać badaniu alkomatem ? A sąsiadka to dlaczego wzywała Policję ? A Policja dlaczego założyła mu kartotekę ?
Miałem rację - was nic nie zmieni. Nie wiem, w jakiej komitywie z Bogiem jest pan Z. Ale i tobie daleko do zasad wiary. Nie będę ci już przypominał, bo nie zrozumiesz, o tym, że synowi marnotrawnemu wybaczono nie takie grzechy, że Piotr, co trzy razy się zaparł swego Nauczyciela, dostąpił zaszczytu Jego następcy, że Magdalena sprzedająca swe ciało, potępiona przez ludzi podobnych tobie, nie poniosła kary, ale i jej przebaczono. Tylko wy ciągle, choc nazywacie siebie wierzącymi, chcecie kogoś wieszac, rzucac w niego kamieniami, odwoływac, wyrzucac, potępiac, osądzac. Wstyd mi za was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby być do rzeczy - Slawek Zygo kilka lat temu poddał sie dobrowolnie leczeniu z uzależnienia alkoholowego. Oczywiście dla wierzących w nieomylność PSL-u - Sławka z pewnością rozpijali działacze PiS na libacjach OSP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S.Zygo Kawał H... reszta dziada rozkrada niedrzwicę od dekady alkoholowe imprezy to norma aby mieć poparcie zrobi wszystko wielki przewodniczący dobrze ,że w koncu po latach milczenia ktoś odwarzył się napisać prawdę...może ktoś w końcu zajmie się tym panem pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest winny w końcu może poniesie konsekwencje jeśli ktoś ma coś do dodania polecam aby zamieszkał jako jego sąsiad!!! ludzie dajcie spokój z obroną Sławka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tak napisał:
panie "tak" skoro slesz zaproszenia bo chcesz byc fajny I cool to napisz w niku prawdziwe dane , wtedy bedzie z ciebie prawdziwy kozak [/quote] tak. zrobie to, ale jutro. czyżby panna J? to je internet, tego nie pomalujesz. [quote name='jop' timestamp='1368479719' post='769677'] ale jak młoda nie zdała matury, to ją z domu wyj.... dlaczego?
z tym mieszkaniem to nie aktualne, jakim trzeba być deb***em żeby matury nie zdać ale to pewnie przez sytuacje rodzinna, albo słabo się na studniówce postarała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe - w kraju bezrobocie rośnie, a ten Sławomir Z. i w Radzie Powiatu Lubelskiego jako Przewodniczący, także w Radzie Nadzorczej Spółdzielni w Kraśniku, również jako Prezes GS-u w Niedrzwicy, także wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Lublinie, członek LGD "Kraina wokół Lublina" - wszędzie fuchy, wszędzie apanaże, diety, pensyjki, układy i układziki z kolesiostwem z PSL Jak on ma na to wszystko czas, no i jeszcze na popijawki i awantury domowe i poza domem po pijaku na rowerze - ale sprytny i obrotny facet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On powinien siedzieć już dawno temu i tak by było gdyby nie kasa i kumple z PSL'u .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby o ten artykuł chodziło ? Sprawa przekrętów w klubie piłkarskim ORION, gdzie również pan Z. był Prezesem ... http://www.dziennikw...LKA04/979926257
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bum - macie super sensacje - jak się komuś coś udaje osiągnąć to gdy tylko coś mu się przytrawi trzeba go obsmarować!Najłatwiej szukać i pisać o powiązaniach politycznych! Trzeba dzieciom i byłemu mężowi strasznie współczuć że przez tyle lat się musieli męczyć! Kobieta powinna być dawno temu zabrana w białym fartuchu z rękami na plecach!!! W życiu nie chcielibyście mieć doczynienia z takim typem człowieka!!!! Co to za matka, która po nocy jeździ po Niedrzwicy zamiast się domem zająć! Jej własne dzieci nie chcą mieć z nią nic wspólnego, mały ucieka na sam widok jej samochodu! Dlaczego chcą mieszać z nim a nie z "kochającą" mamusią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jego glos ostatrcznie o tym zadecydował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarzucasz innym obsmarowywanie pana Z., a sam bezpodstawnie obsmarowujesz jego żonę!!! Przecież ona nie jeździła nocą po Niedrzwicy lecz uciekała przed awanturującym się pijakiem, który groził jej śmiercią panie Z. - poszłeś pan na zwolnienie to teraz masz pan czas na szkalowanie byłej żony takie działanie jest wyjątkowo haniebne tak jak panskie zachowanie tej feralnej nocy a swoją drogą, długo pan zamierzasz doić Państwo na koszt podatników poprzez zwolnienia lekarskie ? utartym już zwyczajem wszelkiej maści polityków jest wykorzystywanie do maksimum zwolnień lekarskich by jak najdłuzej jeszcze pobierać wynagrodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z kąd wiadomo , że ta Pani pedagog jest w pełni poczytalna - a cyba nie jest !? i nie zmyśliła tej szopki fotograf, somsiadka o 1:00 na spacerze w ogródku ? Bo to , że pan Golec po utracie posady dyrektora w szkole kożysta z okazji to wszyscy wiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry sposób żeby zgarnąć jak najwięcej kasy od męża. Powiedziec że był agresywny po alkoholu i to wszystko jego wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykrzykujący nocą pijak na rowerze całą wieś może rozbudzić, aze ktoś zrobił zdjęcie to i dobrze bo by się pijak jeszcze wyparł ze to nie był on albo że rower nie jego pokrzycz sobie w nocy koło sąsiadów to zobaczysz jaka będzie reakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...